Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s The Sims 2

ahoj. chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, co dělat při mém problému. když začnu hrát the sims 2, po chvíli se mi hra najednou přeruší, zmodrá obrazovka a je tam nějaký text (jde pouze o probliknutí, takže nevím, co je tam napsáno). Počítač se znovu celý rozbíhá, jako kdybych ho restartovala. Předem díky

Není ten text žlutý? Jestli se ti náhodou nesypou winy, todle i taky dělalo jen s tím rozdílem, že se mi pc nespustilo vůbec, jen se neustále restartovávalo a objevovala se mi modrá obrazovka...
Pomohlo mi proti tomu jen reinstal windowsů, ale mrkni se, jestli jsi nechytila nějaký vir