Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis Warhead

Ahoj,je normální,že se při hraní vegetace dokresluje tak 10m přede mnou?At už to hraju na low nebo hight detajly je to stejné.Kartu mám Gforce 570GTX.Díky za rady.

Abych pravdu rek dela mi to same,ale u vice her Napr Oblivion Gothic vicemene i rpg a narocnych strilecek :) hra se neskubou fps v norme,ale proste se mi to vykresluje nekolik metru predemnou .. Poradit ti muzu tak zkusit se optat na forum Crysis nebo project googl s vykreslovanim vegetace a nebo jeste napsat na off stranky nvidie mam pocit,ze nekdy se musi i neco rucne zatrhnout vyskrtnout
VIcemene jeste si pohrat v configu najit na netu co je vegetace a zmenit hodnoty