Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft

Dobrý den,
mám problém se sekáním hry minecraft..Je to kostičková "pitomost" :D ,ale rád bych to vyzkoušel a i s mím
starším pc bych snad NEMĚL mít problém.Seká se to i v singleplayeru..

Intel celeren 2,8 ghz
Nvidia geforce 8400 gs
2 gb ram

Je placená a samozřejmě se legálně stáhnout nedá.
Když už si ji stáhneš, tak se nedá hrát multiplayer. Když už se Ti povede připojit na nějaký server, stojí to většinou za prd. Všude je protect, nikde nemůžeš stavit a vzhledem k tomu, že na serveru se střídá hromada hráčů, tak Ti každou chvíli Tvůj výtvor nějakej idiot rozbije.

Bez moralizování, ale fakta hovoří jasně.

Hej,toho buzeranta si nevsimej!!!Minecraft se dá stahnou na ulozto a legalne!!!
Multiplayer ti pude!!!A taky vsechny servery!!!A nikdo ti nic nerozgriefuje!!!A server neni plny!!!Staci najit misto a neco si vybudovat a pak se to da uzamknout!!!
Muj comp:HP-Pavilion Elite 520-IT!!!RAM:8GB,Grafika 5 GB,Procesor:IntelCore I7 2600K Sandy Brigh 3,9 GHZ !!!Pevny disk 3000 GB!!!
8-)