Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fifa 11 -- Sekámn

Zdar, mam stahly Speccy,a pres Can you run it me to napsalo,ze Fifku 11 rozjedu na maximalní vsechno atd..ale dyz hraju,seká se,musim, to mit na blbou kvalitu...cim to je? Dik

(Ntb Asus K50in series)

pres Can you run it me to napsalo,ze Fifku 11 rozjedu na maximalní vsechno

"Can you run it" ti asi lže. Nebo nepoznalo, že se jedná o noťas (na hry nevhodný). Nebo jsi mu podstrčil špatná data a on z nich vyhodnotil mylné závěry. Ten program/funkci neznám, jen tupuju.