Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platformy her

Ahoj,
momentálně řeším jeden problém: chystám se psát recenze pro herní webovou stránku, a tak vybírám, který z těchto tří přístrojů: Herní PC, Xbox 360 nebo PS3 si mám koupit.

U Xboxu 360 a PS3 je výhoda lepší grafiky a nepotřebnost dokupování nových komponentů, tak aby šli s dobou, ale nakonec u mně zvítězil PC, ve kterém je mnohem více volnosti - downloady, modifikace, atd.

Pak mě ale zarazil vývoj trhu s hrami: např: nejnovější hry od Rockstar Games (L.A. Noire, Red Dead Redemption) vyšli jen na konzolích, a spolu s nimi i spoustu dalších.

Na jaký z třech uvedených přístrojů bude k dispozici co nejvíce her? Myslíte, že hry na PC se postupně přestanou prodávat?

Děkuji za odpověď, anonymous.

Nejvíce her je na PC - a podle mě vždycky bude (vezmi jen ohromouu causal/indie/freeware scénu).
V dostatečně dohledné době se hry na PC dělat nepřestanou.

Je ale pravda, že některé vyhypované tituly jsou exkluzivně jen pro konzole, a to občas ještě jen pro některé. Po tom, co Rockstar předvedli na PC s GTA4, ztratil jsem o ně zájem..

U Xboxu 360 a PS3 je výhoda lepší grafiky

to urcite, Xbox a PS3 sa hernemu PC co do grafiky nevyrovnaju ani nahodou, su uz zastarale, vsak uz sa pracuje na dalsej generacii, ktora bude PC tiez do pol roka prekonana, ono to, ze sa konzola neda upgradovat je jej vyhoda ale zaroven aj velka nevyhoda

Na čtvrtý díl série GTA jsem se právě nejvíce těšil. Mám rád hry typu open world.

Napadá vás, proč se některé hry vlastně na PC vůbec nevydaly? Nebude to tím, že na internetu je hra do pár dnů ke stažení?