Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Minecraft - tipy a triky

Zdarec všeckém,
tak už nás to tady hraje víc, tak zakládám pokec o této hře, potřebuju zjistit pár věcí přímo do dalších hráčů.
Pro začátek bych potřeboval zjistit, jak můžu najít uhlí, abych mohl vytvořit louče. V podzemí je tma a blbě se tam doluje, musím prorazit shora svislej tunel, abych přivedl světlo, což je dost otrava a opotřebovávám krumpáč tam, kde nepotřebuju.

V menu, kdyz si vytvaris novy svet, vyberes si. Pokud jiz svet mas, pouzij konzolovy prikaz /gametype # (misto krizku 0, 1, 2 atd.) Pokud si pamatuju, 0 je survival, 1 creative. Jestli nemas povolene "cheaty", hru otevri pro lan a povol je.

Priste si prosim zaloz vlastni tema, at je to prehledne.