Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL 09 ps2

Ahoj může mi někdo poradit jak bych mohl vložit např nový tým,dres,hráče,soupisky do nhl 09 ps2 přes pc? díky

Údajně jdou tyhle změny přímo na PS2 (hlásil můj bratr, maniak to do NHL09 na PS2). Teda kromě aktualizace soupisek, ty šly naposled v NHL2006. Funkční v Dynasty modu i v Sezoně. A s tim vložením hráče to vim na tuty, hraju v jeho týmu :D.

Spojení PS2 a PC by mělo jít, ale proč to takhle komplikovat...