Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Empire Earth 2 - sekani

Ahoj.Při hraní hry empire earth 2 na stredni grafiku se mi hra nehorazne seka...dela to i na nejmensi a mela by jet v pohode. Mam intel pentium 4 3,4GHz. Ati Radeon x1300/x1500 series a 1GB RAM. Teploty jsou celkem v poradku - procesor 40°C. Proč to dělá?

To koli tomu zlemu enginu, to by si musel mat 8 Gb ram a neskutocne ryly HDD, s GPU a CPU to nema nic spolocne pretoze ja mam dual CPU 2,4 GHz a pri hre fici na 60%, keby to bolo na neho moc narocne tak by fical na 100% jako napr. pri GTA4 alebo pri Battlefield Bad company 2 alebo 3 ktoru mam tiez a sekaju mi koli nadostatocnemu cpu, RAM mam 3GB a zaplnena je na 1,5 GB.