Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Critical error

Dobrý den mám dotaz když hraju hru Lineage 2 tak se mi po nějáké době hra vypne a ukáže se mi critical error :
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2302 MHz with 1022MB RAM
Video: NVIDIA GeForce GT 220 (5896)

Negative delta time!

History: UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Hru sem preinstaloval asi 10x a nic se nezmění po každém pádu musím RR pc prosím o radu díky

Podle googlu je to nějaká vyjebávjka mezi hrou a amd procesorem. Skus upravit tu ikonu spouštěcí ikonu o parametr -cpuspeed=2300

Use latest drivers from AMD's site and add -cpuspeed=xxxx to the end of your shortcut to l2.exe, where xxxx is your process speed.

So on my A64X2 3800+, it would be "C:\Program Files\Lineage II\system\l2.exe" -cpuspeed=2000