Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradíte mi hru?

Dobrý den
chtěl bych se zeptat.. jestli neznáte nějaké hry typu Fable-the last chapter.. tahle hra mě strašně bavila,měla dobrý příběh atd.,štve mě že Fable 2 je na xbox a Fable 3 nerozjedu.. tak něco podobného,díval jsem se na dark messiah to mi příjde jako blbost,gothiky jsem hral a moc mě nebaví(1,2). Teď si stahju Sacred II-Falen Angel. A zaklínače taky ne. Děkuji za odpovědi.

Bohužel jsem Fable nehrál, kdysi jsem to měl nainstalovaný, ale protože mi to blikalo na 60Hz a já měl CRT monitor, tak jsem si hrál s programem na zvýšení refreshe a hra mi pak vůbec nejela.
Takže jen namátkou hádám, že hledáš nějaký RPG s pěkným příběhem a podobným stylem hraní. Gothic jsi zavrhnul, takže můžeš zkusit Oblivion. Je to trochu něco jinýho, ale vůbec to není špatná hra.

Je to označení pro hru ze série "Game Of The Year". Obvykle znamená základní hru se všemi datadisky či DLC. V případě Oblivionu se jedná o základní hru a datadisky Knights Ot The Nine a Shivering Isles. Mimochodem, pro hru i datadisky existují velmi kvalitní české překlady.

Opravdu pořídně projít celý Oblivion, splnit všechny úkoly - to je věc klidně na 300 hodin čistého času.