Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalace Doom3

Prosím,mohl by mi někdo poradit jak mám po dlouhé době znovu nainstalovat Doom3?Požaduje odinstalaci staré hry,ale nemohu ji najít.Zkusil jsem Revo-není v seznamu,pak ovl.panely-přidat a od.prog.-tam je jen název a využito zřídka-dál nic a
nelze s tím nic udělat(spustit,odstranit...),ani ve Vš.prog.není.Jen ve Windows byla tabulka instalace,odstranění nepomohlo.Dík za každý nápad,rád bych to zase zkusil hrát.

Mám 3.8,jsou tam oba,nenalezli D3.Odstranil jsem v regeditu vše co k D3 našel-(hledání skončilo) a problém trvá.V Přidat-odebrat programy nenabízí možnost odebrat,jen tam visí využito zřídka a nejde s tím nic udělat.Tak si asi D3 nezahraju.Ale děkuji všem za snahu.

Převzato -
Někteří lidé hlásí problémy s instalací DOOM III z originálních CD. To může způsobovat vestavěná ochrana proti kopírování, která u některých nových her automaticky detekuje programy jako Daemon Tools, Clone CD, Alcohol apod. Není to sice moc dobré, ale v takovém případě bohužel nemáte na výběr a musíte zmíněné programy odinstalovat. Také se může stát, že ochrana proti kopírování není kompatibilní s vaší starší CD-ROM mechanikou a proto hru nemusíte rozběhat. Pokud jste majitelem originálky, legálním řešením je pak obstarání si cracku, aby DOOM III nevyžadoval ke spuštění CD.