Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flyff

zdravim, nedavno jsem si stahl hru flyff ale vypne se mi to po tom co se při spouštění vlevo nahoře napíše authentication bez jakékoliv hlášky.. zkoušel jsem na netu různé návody ale nic co by mi fungovalo jsem nenašel

Firewall jsem zkoušel vypnout ale bez účinku... a žádné další aplikace nevyžaduje, všechno se updatuje samo jestli myslíš tohle... nejsem sám co má takový problém díval jsem se na fórum té hry ale nikde není nějaké řešení... asi před rokem a půl mi ta hra šla na stejném počítači bez problému.. jediný návod co jsem zkoušel jestli půjde byl v internet exploreru - možnosti internetu - připojení - nastavení místní sítě - server proxy ... na fóru byla nějaká adresa ale po tom co jsem ji tam dal hra spíš nešla už ani spustit, tak jsem to vrátil do původního stavu a vůbec jsem si tím nepomohl ..