Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na můj pc..

Prosím vás baví mně skoro všechny hry kromě strategiíí poradte nejake hry ktere mají dobrou hratelnost...Děkuji

HW:
CPU: AMDSempron(tm)processor 2600+
RAM:1023.5 MB
Grafika: GeForce 6600 GT....videoram:490MB

loading...

Nesmyslný dotaz. Těch her jsou tisíce a každý má přece jiné preference. Doporučovaný Fallout 1+2 bych třeba já nikdy nehrál, souboje na tahy nesnáším.

Doom 1+2, System Shock 2, DeusEx (1), Half-Life, Diablo 1+2, GTA 3/VC/SA, Sims 1, NfS, Fifa, NHL, formule..