Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:S padá

Zdravím, potřeboval bych poradit s CS:S (Counter Strike: Source). Hru mám originální, zakoupenou přes Steam. Jakmile hru zapnu tak vydrží tak +- 10 minut, někdy méně, někdy déle a potom spadne do lišty. Neobjeví se žádná chybová hláška, jen se zasekne zvuk (většinou střelby), ten se zopakuje v průměru 10x a potom hra spadne do lišty, nejde hýbat s kurzorem a musím ji ukončit přes Správce úloh. V PC sestavě to určitě nebude, PC mám hodně výkonný a jednu dobu nepadala vůbec. Takže v HW to asi nebude. Zkoušel jsem Steam spouštět i v režimu kompatibility Win XP SP3 a pořád to samé. Pomůžete? :-/

Edit:// Jo, ještě dodám, že přeinstalovat Steam jsem zkoušel.

Memtest běží, dokud ho nevypneš. Nesmí (po několika hodinách testování) vyskočit žádná chyba. Snad jsi použil pravý memtest, který se spouští z bootovacího CD či disktery a ne nějaký pseudo-test, spouštěný z Windows. Tesovat je třeba celou paměť, což bootovací memtest automaticky dělá.

www.memtest.org
www.memtest86.com

Je součástí i Ultimate Boot CD (UBCD).

Proběhne-li testování bez chyb, bude problém někde jinde (než v RAMkách).