Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc se zprovozněním LAN prostřednictvím Hamachi

Potreboval by som poradiť ohľadom spojenia LAN cez Hamachi . S kamarátom sme si chceli zahrať hru raindbowsix vegas 2 ,ale vždy keď jeden z nás založil LAN server tomu druhému ho nezobrazovalo. Samozrejme máme založené spojenie na Hamachi ,ale napriek tomu nám to nejde. Prosím poradte čo najskôr vopred ďakujem.
Změna předmětu, původně: Prosím poraďte !! (L-Core)

Při zakládání nového dotazu je nahoře napsáno:

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.