Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DA2 délka

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak je hra ještě dlouhá (procentuelně) a kolik mám odehráno po vstupu do Deep Roads, nikde jsem to nenašel

Tak jsem se snažil, hrál jsem až jsem dohrál.. 27h, a to jsem si dal záležet abych udělal to největší množství Qtů.. Chtěl jsem si tu hru více užít, ale 27h to mám za 1-2 týdny dohrané.. A když to budu hrát znova už pro mně nemá smysl číst dialogy, pamatuji si o co jde, a jak mám odpovídat.. :/