Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PES 2011

Zdravím, chtěl bych se zeptat hráčů PES 2011, proč, když hraji PESko tak se mi hra laguje, přitom splňuji všechny doporučené HW nároky? ..Docela mě to štve, protože náročnější hry např. FarCry 2 jedou krásně. Díky za odpověď

nevíte borci jak se kupuji hraci v pes 2011 kdyz hraji master league karieru? nechapu to v 2009 to byl zretelne ale ted vubec nevím co mam delat delam to stejne jak v 9 a nikdy mi nikdo neprisel ..nevim co mam pomackat aby to slo nekoho koupit díky za odpoved