Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pan prstenu bitva o stredozem 2 nejde na windows seven(7)

tady na tech strankach pokad jsem pochopil Windows seven nepodporuji pana prstenu bitva o stredozem 2
http://www.microsoft.com/windows/compatibility/win dows-7/en-us/Search.aspx?l=en-us&type=Software&s=B attle%20of%20for%20middle%20eart
A chtel bych vedet jak to udelat :/
Kdyt stary hry mi tam jdou jako Enclava Tes3 a poobne :(
Diky moc Filip T.

Jinym to jde a mne ne
notebook jsem formatoval
a stejne nic origosku mám a kdyz to nainstaluju a chci spustit tak program napise,ze prestal pracovat

Jinak mam pc s jinou sestavou a xp na tech to jde
a jiny pc s vistama a na tech to taky jde

ZDRAVÍM, ZDE NAPÍŠI NÁVOD JAK ZPROVOZNIT PAN PRSTENU BITVA O STREDOZEM 2 (ORIG.CD)
JEDNODUŠE MATE ORIG.CD NAINSTALUJETE NA (WIN7) A CHCETE HRÁT ALE BOHUZEL PO INSTALACI
VAM TO NEJDE SPUSTIT A HRA VAM SPADNE? JO TO SE STAVALO I MNE AZ SEM SE NASTVAL
A VYRESIL SEM TEN PROBLEM, A NEBYLO TO VUBEC TEZKE.
TAKZE
1.VLASTNIT CD KEY A ORIG CD
2.NAINSTALUJ HRU
3.HRA SE NAINSTALUJE ALE NESPUSTI SE
4.BEZ SEM A STAHNI TO http://www.uloz.to/xd8GdapE/lord-of-the-rings-batt le-for-middle-earth-2-fix-na-win-7-64bit-rar
5.JAKMILE STAHNUTO KLIKNI NA START A DEJ DO VYHLEDAVACE "SKRYTE SLOZKY"
6.NAJDI SI V OKINKU ZOBRAZOVAT SKRYTE SOUBORY,SLOZKY,A JEDNOTKY OZNAC TO (KLIKNI NATO)
7.UZ TO MAS? SUPER, KLIKNI NA POUZIT A OK
8. POTOM BEZ SEM C:\Users\pc\AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth(tm) II Files (UPOZORNUJU ZE KAZDY TO MUZE MIT JINAK A JE LEPSI SI NAJIT CESTU SAM)
9.MAS TO? SUPER, TAKZE SIS STAHL TEN SOUBOR Z ULOZ.TO? TAK HO VLOZ DO C:\Users\pc\AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth(tm) II Files (SOUBOR options.ini) POTOM DEJ KŘÍŽEK
10.A TO JE NEJDULEZITEJSI SPUSTIT HRU A HRAJ, KDYZ TO NEPUJDE ANI TAK, MAS POSLEDNI MOZNOST VYSRAT SE NATO :D

POKUT TI NEJDE TAK MUZES ZKUSIT JESTE JIT NA https://www.microsoft.com/en-us/download/details.a spx?id=15336 (STAHNI TO A SPUSTIT A NAINSTALUJ, A POTOM ZKUS ZNOVU SPUSTIT PANA PRSTENU, KDYZ NIC TAK SI STRACENI PRIPAD, BOHUZEL)

JO A ABYCH NEZAPOMEL, ZA CHYBY SE OMLOUVAM, DÍKY A NAZDÁÁÁR