Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno football manager 2011

ahoj, právě jsem si stáhl nejnovější patch pro FM 2011 a zároveň jsem si ho nainstaloval
ale mám problém, že když spustím hru tak to po mě chce origoš dvd, to by nebyl problém to mám,
ale mám to aktivaný přes STEAM takže by to mělo pravděpodobně bez dvd, alespoň to předtím šlo
a nechce se mi pořád mít hru v mechanice, protože bych ho chtěl prodat až vyjde novej díl

poradíte mi prosím, aby to zase šlo bez dvd

děěkuj

právě jsem si stáhl nejnovější patch pro FM 2011

to si stiahol pomimo, alebo ti to ponukol Steam?

a nechce se mi pořád mít hru v mechanice, protože bych ho chtěl prodat až vyjde novej díl

pokial to mas registrovane na svoj Steam a nechystas sa ho predat spolu s hrou (co je mimochodom v rozpore s pravidlami Steam), tak to aj tak nepojde