Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Fear-problem s hranim

Normalne spustim fear dam novou hru dostal semm se az na strechu kde me omraci ten chlap a po videu se hra vypne a ukaze mito vyskytly si chyby po par restartovani hry mi to slo jenomze v druhe missi kde je v ukzace jak leti vrtulnik tak se to opet vypne.

Lock, vysvětlivka dole (L-Core)

To jsou ty přidané hodnoty k upirátěným verzím. Já mám komplet FEAR za necelých 9 euro loni na jaře ze Steamu a žádné problémy nepozoruji, o patche se nestarám.

Jak rozchodit či opravit warez verzi, to není účelem téhle poradny. Ba naopak, v souladu s pravidly je to zakázáno.