Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční volant MX-V9 ve Windows 7

Vůbec v žádné hře se mi nezobrazuje možnost použít tento volant.
Ovladače a DirectX mám nainstalované. U gamepadu jsem měl v ovládacích panelech položku něco jako spustit gamepad a pak šel ve hrách nastavovat, u volantu tam nic není.

Mám stejný volant a stejný model,Při připojení se ovladače ihned automaticky nainstalovaly a to bez připojení k internetu,Pouze jsem v ovládacích panelech -> zařízení a tiskárny našel své zařízení a zkalibroval ho ale jinak ve Windows 7 Professional bez potíží s kompatibilitou...:puff: