Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Combat arms, vir?

Dobrý den, chtel jsem si stahnout hacky do Combat arms, ale napsalo mi to ze je tam maleware, a to mi napsalu asi u deseti ruznejch hacku, antivir mam eset4, chtel bych se zeptat jestli je to vazne hack, nebo jen ten software co se napojuje na engine byl oznacenej jako hack a jinak je neskodnej,
dík

Možná je, možná není. Hacky a cracky obvykle obsahují nestandardní postupy, které mohou antiviry vyhodnocovat jako malware. Je na tobě, jak s uvedeným faktem naložíš. Jistotu ti může dát snad pouze autor dané aplikace, pokud ale bude vypovídat pravdu :-)

Mohl bys ty hacky (soubory) zkusit prohnat nějakou online skenovací službou, třeba Virustotal.