Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 4 - seká se

Dobrý den, pořídil jsem si hru GTA IV, u které jsou minimální požadavky následující

Operační systém: Windows Vista - Service Pack 1/ Windows XP - Service Pack 3
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz/ AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Operační paměť: 1.5GB pro Windows Vista i XP
Grafická karta: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900
Harddisk: Volné místo 16 GB

a doporučené jsou

Operační systém: Windows Vista - Service Pack 1/ Windows XP - Service Pack 3
Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz/ AMD Phenom X3 2.1Ghz
Opetační paměť: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
Harddisk: Volné místo 18 GB
Grafická karta: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

A já mám
Operační systém: Windows 7 Ultimate 32-bit
Procesor: Intel Pentium 4 CPU 2.80 GHz
Operační paměť: 2x 1GB (2 GB
Grafická karta: ATI Radeon HD 3800 series
Harddisk: Volné místo 58 GB

Což je tak mezi minimální a doporučenou sestavou.. Mohl by mi někdo poradit jak si to v klidu zahrát? Když zapnu hru, na nejmenší detaily tak přesto se mi hra kouše.. jedině v místnostech se mi to nekouše, ale venku se prakticky nedá hrát.. Mohl by mi někdo poradit?

minimalni pozadavky jsou opravdu smesne... Mne to na dole zminene sestave i s pretocenym cpu na 3,7 ani na 3,8Ghz nejde plynule na minimum a 800x600..takze se single core se s tim asi budes muset rozloucit a nebo to hrat se ,,sekama''... Prohlizet si ale fotky a rikat tomu hra je nerealne.

No, možná je k smíchu ale když mi to rozjelo Dead Space 2 na medium i Two Worlds II na plné detaily, tak jsem myslel že bych to GTA rozjel alespoň na minimální.. A já jelikož jsem nezaměstnaný (15 let..), a rodiče do mého PC nehodlají dále vrážet peníze asi začnu šetřit z kapesného na novou sestavu :) děkuji Vám za upozornění