Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem the sims

kde mam "udat" Odstraněn odkaz. (karel) ze prodavaj ilegalni kopie her?..dal sem do toho 750 a je to ilegalni..:(

Rozdělené to můžete mít tak, že se složíte na jednu hru, kterou někam nainstalujete. Neznamená to, že si ji legálně můžete nainstalovat a hrát najednou na více počítačích.

Možná by stálo za to si někdy přečíst licenční ujednání (EULA), které u každé hry je. Případně nahlédnout do autorského zákona. Pak nebudeš muset zastávat rádoby uražené pózy.

Doufám, že další "the sims" thread s pořád tím stejným zakládat už nebudeš..

Tvému sdělení "ses ses to za **** ze si domyslis takove sr**" nerozumím, ale to je asi jedno.

originál nebo staženo z netu??
ani jedno...z originalu co ma sestra okopirovano a nainstalovano

ale zkousel sem i neoriginalni z netu cracknout a to se bud nespusti vubec, nebo to stejne pada pri tom life modu

Pokud máte doma originálku, naistaluj to z ní (předtím kompletně odinstaluj ten nepodařený pokus) a měj při hraní originální CD (DVD) v mechanice. Pak to funguje nebo ne?