Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NFS 2 Unleashed

Co si myslíte o této hře, bude to opravdu jedna z nejlepších simulací, jak tvůrci tvrdí? A nebo zase arkáda? Rovněž také noční závody....hmm

Já, natvrdlý fanoušek Gran Turisma od PS 1, říkám, že když prohlásili: "Bude to nejrealističtější simulátor řízení aut", tak jim na to neskočím a podle mě to nebude mít na GT 5.
Navíc Need For Speed musí skoro s každým dílem měnit náplň. Někde od Carbon je každej díl zázemím a stylem o něčem jiném, takže jestli si teď řekli:"A teď pro změnu realisticky," tak to chci vidět.