Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD4 problem

CF lidi mam takovej problem s CoD4 kdykoliv ho zapnu a preskocim ukazku nb se dostanu do menu okamzite se mi to cely vypne, muj komp by to mel utahnout CSS hraju na nejvyssi detaily vsecko a jede mi to bez vetsich problemu tak newim v cem je problem pls help. ;[ ;[

loading...

Tam bude asi probém v tom procesoru. Grafiku mám stejnou na starším PC a zvládá to.

Procesor: 2.4Ghz dvoujádrový procesor

takže je to bohužel procesor zkus dát cod4 úplně na min detaily vše vypnout ale nebudš mít zážite ze hry