Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FIFA11

Mám FIFA 11 a mám češtinu jenom obsaženou v textech,ale dabing mám v AJ.Prosím o pomoc,jak si dát i ten dabing do CZ.Děkuji

1. Český text si nastavíte hned na začátku hry. Po spuštění tam bude ENGLISH.
Dáte 1x šipku doprava a ENTER a máte český text.
2.Český dabing nastavíte až ve hře. Dejte Moje FIFA 11 pak nastavení, dále Herní nastavení,
potom nahoře je LT a RT. Klikáte na RT až dojdete k položce Zvuk.
Tam nastavíte jazyk komentáře - česky a huráááá máte i český dabing.

To je vše

Nuž - pokiaľ je to šedé - tak tam asi ten CZ komentár NIE JE - teda súbory obsahujúce audio CZ neexistujú. Väčšinou je to u warez hier - menu sa neupravuje, ale niektoré súbory v takejto "verzii" jednoducho nie sú.
Pokiaľ by to bola originálna hra, tie súbory by niekde boli, ale práve nefunkčnosť voľby v menu značí chýbajúce, alebo zablokované voľby..