Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tip na volant s pedaly plus hry

tuhle jsem byl na mensi kalbicce v hospode a meli tam vyborny herni automat sega s nejakou rally hrou, cele se to ridilo volantem s pedalama, byl to dost narez i kdyz parba byla nekde z roku 98 az 2000... nicmene me to vratilo do detskych let a rozhodl jsem se, ze proste volant ke svemu pc potrebuju.
nemate nekdo tip na neco dobreho?Hlavne aby mel volant ze spodu nejake srouby ci svorky na uchyceni ke stolu, jen prisavkovy nechci, jinak moc pozadavku nemam.Bylo by fajn, kdyby pusobil trochu solidne do ruky, ne jak nejaka plastova hracka. Preferuju nejaky klasicky design, zadny hyper, super futurum F1 vzhled. Samozrejmosti jsou pedaly, brzda, plyn. Radici paku nevyzaduju, no kdyby byl nejaky set i s kvalitni radickou, zlobit se nebudu..
v cene tak kolem litru, jestli by se neco dalo sehnat...
za pripadny tipy dikes

Když někde seženeš Logitech Formula Force EX (už se tu o něm zmiňovali), nic lepšího (za rozumnou cenu) asi nebude.
Určitě Force Feedback, uchycení volantu i svěrkami, ne jen přísavkami (to ze stolu urveš, i když si nejdřív budeš přísahat, že budeš jezdit "s citem") a dobré taky je, pokud má volant výplň ze svařené kovové trubky a na ní je samotný plast nalisovaný. Vjem "matroše" v ruce je nenahraditelný a volant se nekroutí a neprohýbá. Vše Formula Force EX splňuje, nevím, jestli je na tom tak i Driving Force EX.
Řadící páka nutná není, spolehlivě ji nahradí "pádla" pod volantem a upřímně - řazení pákou má své kouzlo až s třípedálem.
Projdi si obchody a volanty si osahej. I když jsem to v poslední době sám dělal a - nevybral bych si.

Tisíce odjetých kilometrů v GTP, GTL, rFactor a GTR2 s Formula Force EX a G25 :-)

no, škoda že ho nemaj na alze, vzal bych k tomu ještě třeba novou klávesku nebo ramky.. Lákadlo litru do kapsy je silné :-/

Jinak právěže má to být na takové rekreační ježdění i když s plným nasazením :D počítám že mě to bude bavit chvíli, proto neuvažuju nad ničím dražším..