Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flatout Ultimate Carnage problém z grafikou

Dobrý den,
Mam notebook z dvěmi grafikami Radeon HD4250 a HD5470 problém je v tom že můžu hrát pouze z Radeon HD4250 a ta je o neco slabší nez Radeon HD5470 Pokud přepnu na HD5470 objeví se hlášení: Could not obtain native display resolution

Neměl nekdo podobný problém ?
Budu vdečný za každou odpověd

Jo to je notebook, sorry, já to na začátku přehlídnul, moje chyba.
Zkus najít soubor, ve kterým je uloženo grafický nastavení, je to nějakej .cfg soubor, pokud se pamatuji. Když ho smažeš, vyzve tě to při spuštění hry k znovunastavení grafiky. Soubor hledej někde ve složce s nainstalovanou hrou.

Psal jsem, že nevím přesně, jak se ten soubor jmenuje. Prostě otevři všechny .cfg a .ini soubory, co najdeš v instalované hře a zjisti, kterej to je. Trochu se snaž, ty máš problém, ty hledáš řešení.
Na DVD ti bude soubor na hovno, protože tam ho asi jen tak nesmažeš.

Pokud se jedná o tento -
HEWLETT PACKARD Ntb HP Pavilion dv6-3160sc
Procesor P6100
Grafický adaptér ATI Mobility Radeon™ HD 5470 až 2202 MB celkové grafické paměti s 512 MB DDR3
Tak tam žádné dvě karty nevidím.

Podívej se do instalačního CD hry jestli tam není nastavení rozlišení před spuštěním.
( jinak hru přeinstaluj )

Je to HP Pavilion dv6-3120sc
4 Gb RAM
AMD Athlon II P320 Dual-Core 2.1Ghz
Mobility Radeon HD5470....atd
Tu interní grafickou kartu tam nepíšou ale je tady AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4250

Je hodne druhů tohodle typu takze přesne muj kus jen tak někdo nenajde

Dik tu hru ješte skusim přeinstalovat