Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tron Evolution Problém (padání hry)

dobry den.
mam mensi problem s hrou Tron Evolution. Dneska sem ji koupil, naistaloval. vse probehlo bez problemu. ale kdyz se hru spustil tak nabehly loga, pak uvodni ukazka a pak obrazovka kde se obevilo kliknutím zacnete. pokazdy kdyz ale kliknu tak hra spadne..vubec nevim cim to je...predem dik za odp.,

To je opravdu zvláštní. S Tronem jsem neměl žádné problémy a dohrál jsem ho.
Zřejmě máš něco nekompatibilního s tou hrou v systému.
Odkázal bych tě na patch, ale žádný nevyšel.

Proto tě můžu odkázat jedině na neoficiální crack, který obchází DVD ochranu, možná to s ním pojede.
Konkrétní link ti ale poskytnout tady v poradně nemůžu.

Pokud mě paměť neklame tak Tron se pokoušel připojovat k internetu při prvním spuštění což jsem mu zablokoval, protože jsem neměl důvod k tomu, aby ta hra byla připojená.
Teoreticky by nějaká potíž mezi připojením a blokováním přístupu na internet mohla mít důvod pádu hry.

Jestli to dělá AVG zjistíš velice jednoduše, když ho vypneš.

reinstal nepomohl uz sem skousel...spis nebude nutny protoze sem hru stahl na internetu a sla no ale po mesici se obevil tenhle problem...no tak sem si rek ze si ji koupim ze to muze bnyt tim ze se to stahlo...ale zase to sami...mam win7 32bit