Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6

Zdarec, mam problem. Je tomu uz davno co jsem si koupil originalku cs 1.6. Mel uz jsem ji nainstalovanou a vlozen cd key. Samozrejme uz me to prestalo bavit ale tedka po nejake te dobe by jsem si to znova zahral. ale jak hru nainstaluju tak na steamu uz nejde dat cd key prej uz je pouzivanej. a ja neznam ani nick a ani heslo na muj stary profil. tak nevi nahodou nekdo ja stornovat cd key?

Pokud mas CD-Key, tak napis na STEAM Support, ze by si potreboval jmeno acc a emailu to ti bez problemu poskytnout a pokud by si stale heslo nevedel, napis tam co nejvic informaci a heslo ti poslou na email. Staci se mrknout na google.