Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to Bing ? :D

Ahoj,hraju dlouho rpg hry (lolko,dotu,atd...) a kamos mi ríkal,ze to číslo je bing...a ja nevím co to je :D Diky za odpověď na debilní otázku :D

Není to Bing ale Ping tenhle ping se neustále mění jedná se o připojení internetu... kdy čím menší ping tím lepší Hra... Při velkém pingu hra začne Lágovat "sekat se" (nestíhá internet).

tenhle Ping ovlivňuje vešketá činnost na internetu takže pokud stahujete váš ping bude snad největší ... ale také si něco málo vezme například ICQ,Skype,internet.... takže samotná hra bez otevřených oken a všeho je maximum co mužeš pro malý ping udělat.. ale já osobně hraju i z netem i z icq atd ... a pohoda :)