Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA San Andreas nelze spustit

Mam problem se san andreas,mam nainstalovanou original hru(zkousel jsem i jinou porad nejde)kliknu na ikonu a nic se nedeje,vubec se nespusti...pc mam amd 4jadro 2,9ghz..ddr2 2gb ram..ati radeon hd 5570 1gb ddr5-nejnovejsi ovladace ati catalyst 10.8..windows mam xp 32bit...gta iv slape na max detaily i mafia 2..nfs shift...na tomhle pc mi san andreas driv bezelo,nez jsme poridil tuhle grafickou kartu ati hd 5570..od ted se to nespusti..nevite nekdo cos tim?..diky moc
Změna předmětu, původně: GTA SAN ANDREAS-NELZE SPUSTIT!!! (karel)

Tohle jsi zkoušel? :

1) Go to MY Documents
2) Open GTA San Andreas User Files
3) Find and Delete this file - gta_sa.set .
4) Open the game , your control setting will be reset ...so set it again and be happy......

Už jsem to dlouho nehrál, jen občas "čuchnu" ke krabičce (což se u digiher nedá :-D ), ale asi si to zase nainstaluju...

já jsem si otevřel ty dokumenty dal jsem tam gta san andreas user files a když jsem to tu složku otevřel tak jsem tam měl jen dvě složky jedna se menovala gallery a ta druhá se menuje user stracks ale tam to to gta_sa.set tam nikdy nevidim :/