Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA San Andreas - GANGY

Ahoj, měl bych dotaz ohledně gangů v GTA SA.
Jak přiberu týpka z gangu k sobě, aby chodil se mnou?? Já vím, přijít k němu, zmáčknout H nebo G? a on by měl jít se mnou. Jenže nikde nemůžu najít zelené týpky z Grove Street families. Nerozumím tomu, proč nevidím na mapce vlevo dole svoje oblasti (a cizí) - žádné barevné rozlišení. Normální gangy (vagos, ballas) se normálně vyskytujou, jen moji zelení ne. The Sepulcros od sweeta mám splněný, na pohřbu jsem byl, v Glen Parku jsem přebíral území, na minimapce to bylo barevně rozlišené, ale už není.

Tak jak se to teda dělá? A potom války gangů?
Díky za všelijaké rady!

hele já vím že na začátku to nemáš rozlišeny ty území na mapě potom od nějaký mise jo a potom až za dlouho zase ne a pak zas jo, myslím že to zmizí jak tě hodí do tý prdele u san fiero pak se to objeví až někdy přikonci myslim nvm přesně je to dlouho co jsem to dohrál

Ano, je to tak nějak. Začíná se v Los Santos, v průběhu toho musíš přebrat nějaké území (počínaje Glen Park) a po čase se děj posune dál na západ a území zmizí. Pak mise v SF, LV a nakonec návrat do LS a opět přebírání území.

tý prdele u san fiero

To myslíš Angel Pine? Moje nejoblíbenější místo z celého San Andreas! :-)

podivej se,neumim zalohovat savy ani nevim, jak tam mam vkladat nejake, proste ten ukol v glen parku mam hotovy, ted jsem v sanfierru u woozieho atd, ale ani u grove steet ani nikde jinde nejsouzelenáči. Co mám dělat? Přeinstalovat to nmuzu, bo to ani nemam nainstalovanne, bratranek to mel na pc a zkopcill mi to na flashku a ja ted jedu z flashky....

Já si už mise (jak šly za sebou) nepamatuju.

Savy máš v systémovém adresáři s Dokumenty, podadresář "GTA San Andreas User Files". Třeba je na vině ta zkopírovaná (nenainstalovaná) warez verze, nevím. Pro tu tady ale podporu nehledej (viz pravidla).

Archív se svými savy jsem tu dal.