Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání online her

Dobrý den. Je tomu už měsíc, co mi začaly padat všechny online hry. Např když hraju GTA:SA_MP tak mě to vyhodí, a napíše, server conection restart či co. Metin2 to mě např po 5ti minutách vyhodí na úvodní obrazovku, je to u všech serverů metin2 českých, německých atd... Testy dělám na dsl.cz a rychlost mi jede 8MB/s a stahování 500KB/s...Měl jsem OS w7 32bit, přeinstalovat jsem OS na XP profesional, a stejně problém přetrvává. Sestavou to určitě nebude, internet mi šlape víceméně normálně... Předem děkuji za případné odpovědi.

Polanský

mám stejný problém. často mi padají hry a steam mě pořád píše, že nerozeznává mojí grafickou kartu a její ovladače :(
Přitom mám starou GTS250 1GB. Ale bordel možná dělají nové ovladače - 266.58 Win XP 32bit ... snad si to dají do kupy (ať už steam, nebo nVidie)