Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejspíš zpomalovaní internetu, pomoc! lagy.

Než popíšu svůj problém ještě chci dodat že internet mám teprve rok a něco takového se mi ještě nestalo takže vůbec nevím co s tím.
Tak , už je to docela dlouho co se mi každou chvíli(ale nebývá každou je to různé, třeba za 1h pak zase za 2h) začala dost brutálně lagovat hra, vyskočí to na ping 900 a za minutu už to jede v poho. Jako by se pořád zpomaloval internet, nejspíše jo protože jsem to testoval tím že jsem stahoval, stahovalo to 100kb/s a jakmile to zase začlo lagovat(ping 900) podíval jsem se a bylo tam kolem 20kb/s. Dělá to u všech her, antivir Microsoft Security Essentials. Jak říkám jsem v tom totální noob:-x

---------------------------
Instalátor Ubuntu
---------------------------
Nastala chyba:

Permission denied

Více informací je dostupných v souboru protokolu: c:\users\kuba\appdata\local\temp\wubi-10.10-rev197 .log
---------------------------

Tak, tuhle chybu mi to uprostřed instalace napsalo. Dal jsem instalace ve Windows...nevím jestli je to správně. Ještě mám možnost Ukázka a plná instalace.

Už asi vím co jste po mě chtěli, dal jsem teda ukázku restartovat pc tam jse mi ukázalo takové menu dal jsem F10 no to nabootování z CD. Je to to co jste po mě chtěli, ja už jsem docela zmatený a nevím co dál.:-[ Moc se v tomto nevyznám , a nikdo mi s tímhle nepomůže proto sem píšu.