Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS2 a internet

Ahoj, mam ps2 už nějaký čas, ale nikdy jsem nevyzkoušel hraní on line. (hraju převážně fifu) Jak se připojuje ps2 k netu? Mam tam šoupnout kabel přímo od modemu, nebo od pc připojeného k netu? Ještě by mě zajímalo jak se daj využít USB, hlavně třeba na flashky. Zkoušel jsem, jestli z toho půjde přehrát film, ale nijak to nereagovalo

Vím že PS2 může mít síťovou podporu, ale spíše ty novější modely,takže pokud to podporuje jednoduše ho tam dej a zkus online mode pokud to má, s USB byl problém ještě před verzí slim, nevím jak ostatní lidé co mají PS2, každý ti může říct něco jiného.