Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prince of Persia 2trůny

Chtěl bych radu od někoho kdo tuto pakárnu dohrál. Hru jsem v pohodě zvládal, ale teď jsem v části královská cesta, kde mám v ohnivym kruhu zlikvidovat dva bojovníky. Zkouším to dělat podle toho ubohyho návodu, ale nejde to. Jakmile mám možnost likvidovat bojovníka se sekerou, nejde to protože do mě seká bojovník s mečem. Už jsem to zkoušel snad 100x, ale akorát z toho mám nervy v ha... Pochybuju, že mě s tím někdo poradí, ale napsat to sem musím.

cituju navod -> Souboj - Ten provádějte tak, že nejdřív budete sekat do toho s mečem, který se bude bránit, a jakmile se ten se sekerou napřáhne, aby vás uhodil, uhněte mu a pak do něj sekejte. Takhle to provádějte několikrát, pak budete moct udělat rychlé zabíjení. Poté udělejte to samé a po druhém zabíjení úplně zničíte toho smečem. Pak se na vás rozběhne ten se sekerou a… pak je video.