Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Icewind Dale (+ datadisk) - lagy

Dobrý večer přeji.

Mám menší problém. Po několika letech jsem chtěl zavzpomínat na IWD jedničku, ale hra nejede úplně plynule, nejsou to lagy typu 5fps, ale jde to cítit a je to docela nepříjemný. Když jsem v dungu, jdou poznat hodně. :-( Originálka, bez úprav a addonů.

Ještě mě napadlo nahodit patch 1.41 (mám 1.4), ale bojim se, že mi pak nepůjde rozjetá kampaň.

Nevíte, čím by to mohlo být, respektive, jestli někdo neměl stejný problém a jak ho vyřešil.

Celeron 3.06GHz, 2GB RAM, HD2600XT 512MB, XP-32bit.

Tak nakonec vyřešeno, už to jede v pohodě. :-)

Musel jsem jít pravym klikem na plochu jít do vlastnosí > Nastavení > Upřesnit > Poradce při potížích a až tam nastavit akceleraci a sice posunout jezdce na střed, kde se zakáže Direct3D a hlavně DirectDraw.

Díky. Vyřešeno.