Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada: The Saboteur

Hi All. Muzete nekdo poradit pls? Nainstaluju The Saboteur, spustim, intro, nastaveni gama... az sem OK. Pak jen cerna obrazovka. Slysim jak prejedu mysi asi pres nejake tlacitka v menu ale proste nic nevidim. Ta gama na to nema vliv, dela to i na plny jas.. :O Dekuji za radu

Jdi do slozky se saboteurem klikni pravym na The Saboteur.exe (pres to zapinas hru) dej vlastnosti a pak vyber v menu kompatibilita a tam zaskrtni to "tento program spustit bla bla bla" a dej Windows 98...nebo tak nejak to bylo na jinych forech