Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co umí PS3?

Přemýšlim o koupi PS3, proto bych poprosil o vysvětlení, jak se dají využívat funkce které má. Vim že má HDD, wifi atd... ale k čemu to přesně slouží? Dají se hry nahrát z dvd na HDD a hrát potom jen z něho a šetřit tim laser? Wifi je jen na připojení na net? A využití dalších vychytávek?

Některé hry se jen na HDD ukládají a některé se tam i nainstalují, ale nevím zda se pak dá hrát bez DVD, Wi-Fi je normálně pro příjem internetu, můžeš tam i píchnout normálně kabel. Internet je tam spíše pro aktualizaci PS a her, jen tak brouzdat bych nedoporučoval, polovina stránek nenajede a je to hrozně pomalé i když máš připojení 10 mb/s