Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA4 - problémy se zatáčením (WSAD)

Vím že tady bude hodně kometu jak to na ty ,,šunce" nerojedu ale hraju GTA IV LCS dodatky jdou v pohodě ale normalní GTA IV nevím proč ale zatačením W,A,S,D se seká...když předělam nastavení na šipky tak to de v pohodě ale pořád mi vylejzá mobil i když sem si ho přenastavil na PgUp. víte někdoco s tím?? pomuže nakej patch??
Změna předmětu, původně: Záhada (L-Core)

hoši díky za pomoc a ano byl to můj problém díky moc!! prosím ještě o radu(vím že tady by to nemělo co dělat ale jak je na tom notebook LENOVO IDEAPAD Y560[http://www.abax.cz/aktuality/notebook-lenovo-ideap ad-y560/] oproti SONY VAIO[http://pctuning.tyden.cz/hardware/notebooky-pda/14 666-sony-vaio-fw41m-h-sestnactka-s-full-hd-rozlise nim] znám všechny hodnocení od vyrobcu ale chtěl bych slyšet hodnocení od vas... mam ted sony vaio a GTA na něm běhá suprově i když na Medium detaily. proto se chci zeptat jestli na tomto ntb Lenovo taky pujde předem díky za odpovědi

hoši já tu hru nechápu. Dnes po týdením snažení jsem ji smazal a už se k ní nevrátím...možná za 10 let s 32jádrem a HD 11890 8cores 2xCF...At jsem to nastavoval tak na mojí (dole psané) sestavě jsem to nerozchodil ani s nejnovějšíma patchema na minimum ani po přetaktování na 3,6Ghz. Na minulé sestavě se 2 GB ram 9letym diskem a 4670 jsem to rozjel aspon na ¨medium hratelně ...na tomhle vůbec. Takže to vzdávám a nevěřím, že by to nějaký NTB který nestojí víc jak 35tisíc rozhejbal HRATELNĚ na minimum...