Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lineage

Ahoj,můžete mi někdo pomoct se hrou Lineage?
Už se ji snažím půl roku stáhnout,ale když už ji stáhnu,nikdy ji nespustím. Můžete mi prosím poradit někdo nějaký odkaz,kde to stáhnu,se vším všudy abych už mohla začít hrát? Nezáleží mi na tom,jaká verze to bude!
Díky za pomoc.

Čau, problém máš ten, že na free servery potřebuješ jejich patch. Můžu ti doporučit Dark Elmore(download.html). Musíš mit verzi INTERLUDE.Pak stáhneš jejich system patch. Hru vždy otvírej pres Program Files/Lineage/system/l2, pokud by si to otvíral pres ikonu na ploše, hra by se updatovala na nejnovější verzi co je na ofiku.