Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty MW2 - report

Občas se stává, že hrajete s podvodníkama co se někde v koutě střílej navzájem a maj strašnou radost, že to vyhrajou. Je dobrý je rychle najít a překazit jim to všivákům. Nicméně dnes jsem na takovýhle narazil běhěm hodiny třikrát a docela mi to kazí radost ze hry a je škoda, že tenhle podvod ve hře neošetřili. Občas někdo napíše , že je nahlásil /REPORT/, ale není mi známo jak to udělat a někdy bych docela rád v naději že to tyhle týpky co jinak nezahrajou nic třeba i vymýtí. Nechá se tedy za hry takovýhle podvodníky nahlásit a jak ?

Hraji MW2 měsíc a mám docela štěstí, na cheatera jsem narazil pouze jednou.

Co se reportu týče, hráči jsou v řiti. Všude odepisují toto, cituji: O tento problém se stará VAC, report není možný. :-(

VAC je na prd, měli nechat PB, sice více problémový, ale razantnější.

Díky za info, já to hraju co to vyšlo předloni, dobrá koupě tahle hra, tolik jsem se ještě u žádný jiný nikdy za ty peníze nepobavil, jak s touhle hrou. Ovšem když jseš v zápalu boje a narazíš na tyhle pacienty co by bez podvodu neuhráli nic, tak mě to kapánek na chvilku znechutí. A k mému dotazu, takže to nejde je nějak natřít a krom nadávek kterejma je můžu počastovat v četu s tim nejde nic dělat. No a pokud by snad ještě byla vůle mi vysvětlit, jelikož nejsem až zas tak pokrokovej, abych věděl, co to je to VAC a co bylo PB ?

VAC má být anti-cheat od Valve, ale nikdy jsem neviděl, že by někoho chytil.

PB (PunkBuster) je globální anti-cheat, používá ho většina her, někdy je s ním složitější práce, ale je mnohem spolehlivější, jeho support řeší reporty vcelku rychle, například u Battlefieldu 2 banuje ihned a bez milosti, je 100x lepší než VAC.

Nechápu, proč u MW2 nenechali PB, blbci.

OK děkuji za vysvětlení. Battlefield 2 jsem zas já prozměnu začal hrát až ted i když ho mám doma už od vydání a moc mě překvapil singleplayer, ten příběh je fantastickej, nejlepší se mi zdá ze všech podobnejch titulů doposud vydanejch. Tak jo, ještě jednou díky a přeji hezký den.