Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s latencí při hraní counter-strike 1.6.

Dobrý den... Chci se zeptat mam 8MB intenret sdílenej s 8 lidma... min mam 1MB když se všichni napojej.
Kamarád mi říkal, že prý jde nějak udělat abych měl ve hře Counter-strike 1.6 latenci 20 pořád... aby mi pořád neskákala.
Protože občas mam 30 a pak zase 150 a laguje to... Jenom se chci zeptat. Prosím jestli mi někdo může nějak poradit tak ať odpoví. A jestli to nejde tak mi aspoň napište že to nejde.. Předem všem děkuji...

já bydlim ve vesnici a my máme rodinný dům takže to máme ještě s pár lidma z vesnice... ten internet...
Dostali jsme k tomu takovej papír.... je tu napsaný že mmáme wifi router TP-Link asi nedá se to přečíst psal to jejich pracovník přijel dal nám na střechu přijímač, nastavil router a zase odešel... :(