Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na hru

Ahoj .. na youtube.com jsem našel videa (1-2-3) z PC hry The Hunter ...
Sem asi slepej, ale nikde (CZ online shopy, aukro, steam, recenze) jí nemůžu najít. Myslím, že o hru Cabela's Big Game Hunter 2010 se nejedná. Poradí někdo, co je to za hru, popř. kde se dá koupit / stáhnout? díky moc a lovu zdar!

jo .. Deer Huntera jsem hrál hodně. Tam se zvěř taky dohledávala. Pak jsem zkoušel novější simulátory a ty mě nebavily. Tohle vypadá dobře. Dělalo to studio jako Just Cause. Takže grafika bude pěkná. Snad to nějak rozhejbu na svojí GTS250 (min. GeForce 6600) - to bude na hraně.

Oou, já mám 9500GT, tak nevím, no. já to myslel tak, že v Deer hunterovi, když jsi blbě trefil, tak to zvíře max kulhalo, ale uteklo. Tady ten jelen zůstal ležet po zásahu a jen smutně koukal a tak ho borec napral ze dvou metrů do kedlubny. No, škoda,že nejde dát záraz nebo dostřelit pistolí

Tak mám střeleného prvního jelena. Sotva jsem vylezl z chatky, uviděl jsem na cestě se něco hýbat, namířím dalekohled a tam jelen. šel pomalu ke mě a já nevěděl jak nabít pušku, tak to byl docela nervák:) Nakonec jsem si musel z inventáře přetáhnout náboje a už to šlo. Fláknul jsem ho, ale dostal to do žaludku, tak nic moc. Jo a nějak mi nejde nahodit na flintu puškohled, tak střílím s otevřeným hledím, nic moc, haxny se mi klepou jak sviň.

Zmáčkni tab, vyskočí Ti taková GPS věcička. Když zaslechneš jelena, nebo najdeš nějakou stopu (ty jsou zvýrazněné červěně) tak Ti tam probliká párkrát ID. Rychle pravé tlačítko myši a sbíráš stopy. Pak Ti to ukazuje polohu zvířete na té GPS, takže už podle toho jen dojdeš ke zvířeti, doplížíš se na dostřel, vybereš pomocí dalekohledu to nejmohutnější zvíře a one shot, one kill:)
Teď jsem flákl krásného jelena. Jen teda už mám asi šest nábojů vystřílených, nevím jak koupit další, v základu jsou jen tři balení po deseti kusech..