Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Commander KENN 4

Po letech sem si vzpomněl na hru commander KENN 4, kterou sem hrával kdysi na win95. Vesele sem si jí stáhnul a nic. Pustim a ono jenom černý vokýnko
Mam: Operační systém
MS Windows Vista Home Premium 32-bit SP1
CPU
Intel Pentium T2130 @ 1.86GHz 62 °C
Yonah 65nm technologie
RAM
2.0GB Single-Channel DDR2 @ 266MHz (4-4-4-12)
Základní deska
FUJITSU SIEMENS AMILO Li 1718 (U23)
Grafika
Obecný monitor PnP (1280x800@60Hz)
ATI video (Fujitsu Siemens Computer)

Nechce-li se ti pracovat (pro někoho s neintuitivním) DOSBoxem, použij nějakou grafickou nadstavbu, třeba AmpShell.

Nainstaluj DOSBox. Do stejného adresáře (ať se to neplete), nainstaluj AmpShell, v něm nastavíš odkazy a cesty k DOSBoxu. A do toho AmpShelu si pak přidáváš jednotlivé hry (musí už být nainstalovány, ty jen odkazuješ na jejich *exe), popřípadně nastavuješ parametry. Hry pak spouštíš z AmpShellu poklepáním na odkaz.