Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WoW

Zdravím, mám takový problém.. Hrával jsem na WOTLK a zhruba před 14 dny jsem se rozhodl přejít na official. Stáhnul jsem si Cataclysm přes launcher a asi 7 dní to fungovalo. Potom jsem zapnul launcher a místo launcheru se ukázala se tabulka s nápisem "Unable to connect. Please check your connection and firewall settings." Tak jsem celé WoW odinstaloval a dal znovu stahovat, ale když jsem zapnul downloader napsalo to zase "Unable to connect. Please check your connection and firewall settings." Takže teď nemám WoW a nejde mi ani stáhnout, skoušel jsem vypnout i firewall a nepomohlo to. Děkuji za radu

Launcher měnil s novým patchem i porty prot stahování,tudíž vypni FireWall (Nebo v něm povol jmenované porty) a Antivir a nech stahovat ... pokud ti to nepůjde,stáhni si Cataclysm z Torrentu například,manuálně opatchuj a spouštěj přes Wow.exe (Launcher smaž) ... vždycky když ti to pak napíše ve hře Unable to validate game version,je to znamení že vyšel nový patch takže Use Google ... :)