Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C&C generals na win 7 profesional 64-bit

Ahoj mám problém s touto hrou kterou sem si chtěl zahrát na ntb s wi7 prof. 64-bit instalace bez problémů ale při spuštění se objeví jen úvodní obrázek a tam se zastaví a zamrzne co s tím ?? přitom na stránkách microsoftu píšou že to na 7 jede http://www.microsoft.com/windows/compatibility/win dows-7/en-us/Details.aspx?type=Software&p=Command% 20%26%20Conquer%3a%20Generals&v=EA&uid=&l=en&pf=5& pi=2&c=PC%20Gaming&sc=Strategy&os=64-bit Někde už to rěšily ale moc sem to nepochopil prý je problém v tom že 7 zakazuje pracovat s rozjíždějícímy dokumenty.Velice děkuji za rady.!

Zdravim komu nejde reseni s options.ini nemusi mit zobrazeny pripony tudiz se mu jmenuje soubor "options.ini.txt" a to je spatne. Zorazit pripony v ovladacich panelech a prejmenovat spravne na "options.ini" kluci zkuste...