Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Medal of Honor

Proc, kdyz otevru instalaci MOH Airbone tak mi nezobrazuje instalace ? Proste mi to neinstaluje :/ Neznate nejakou inou strilecku neco jak je CoD MOH atd ? (CoD uz mam vsechny projete a MOH az na Airbone taky :) PLS PORADTE

Nebude to tím, že jsi jsi ji ilegálně stáhnul? To je pak celkem běžná chyba :-) Jinak jestli jsi hrál BBC 2, tak teď vyšel kousek navíc BBC2: Vietnam. Medal of Honor vyšel taky nový. CoD - všechny novější? CoD: MW, MW2, a nejnovější Black Ops? Jinak CoD, Medal a Battlefield jsou taková vedoucí střílecí trojka, nic moc podobného ve stejné kvalitě asi není. Ostatně ono to i stačí. Vyžadují tak málo duchaplnosti, kreativity a snahy, že cílené hráče dostatečně naplňují.
PS: ještě mě napadl Call of Juarez a CoJ: Bound in Blood. Westernová akce má něco do sebe...